مشاوران استان کرمانشاه
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
سه شنبه 30 آبان 1396 :: نویسنده : ناحیه2 صیادی
کارگاه آموزشی اختلالات یادگیری  روز سه شنبه 30 آبان در سالن جلسات آموزش و پرورش ناحیه دو برگزار گردید. در این کارگاه که با حضور همکاران مشاور ناحیه برگزار شد ؛ خانم رشیدی مدرس دوره نکاتی را در رابطه با تشخیص و درمان برخی از اختلالات این حوزه بیان کردند و پاسخگوی سوالات همکاران در این زمینه بودند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در آیینی باحضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه از مشاوران فعال مدارس در هفته بهداشت روان تجلیل شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه در این نشست با اشاره به نقش و جایگاه مشاوران، گفت: نقش و جایگاه مشاوران باید توسط مدیران مورد اهمیت واقع شود، زیرا با این کار مدیران در مسیر دستیابی به  اهداف دستگاه تعلیم و تربیت به موفقیت های بیشتری دست خواهند یافت. مختار برزگرفرد به برنامه های اجرا شده در هفته بهداشت و روان پرداخت و افزود: دعوت از اساتید و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه پیام نور پاوه و برگزاری کارگاه های آموزشی برای دانش آموزان در حیطه بهداشت روان و بلوغ و برگزاری کارگاه توسط مشاوران در تمامی مدارس از جمله برنامه های این مناسبت بوده است. برزگرفرد ادامه داد و گفت: برگزاری مسابقات ورزشی، نقاشی، مقاله نویسی و روزنامه دیواری درخصوص هفته بهداشت روان از دیگر برنامه های اجرا شده در این هفته از 18 لغایت 24 مهر ماه در مدارس شهری و روستایی بود. گفتنی است در پایان از شش نفر مشاور فعال مدارس شهرستان که در هفته بهداشت روان فعالیت چشمگیری داشتند، با اهداء لوح یادبود تجلیل شد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نشست انجمن اولیاء ومربیان دردبیرستان دخترانه دور اول تیزهوشان فرزانگان با حضور مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب برگزار گردید .

نشست انجمن اولیاء ومربیان دردبیرستان دور اول تیزهوشان فرزانگان با حضور ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب  برگزار گردید . حسن رجبی  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن بیان خلاصه ای از موفقیت های مدیریت آموزش و پروش شهرستان در سطح استانی و کشوری، از والدین خواست  ضمن تعامل سازنده با دانش آموزان و بالا بردن سطح توقعات تحصیلی از آنان، با مدرسه ارتباط فعال داشته باشند ودر هدایت و پرورش استعدادهای دانش آموزان با مدسه هماهنگی و همکاری لازم را داشته باشند ،مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان در بخش دیگر از سخنان خود   به  فراهم آوردن محیطی امن و صمیمی در خانواده برای دانش آموزان اشاره کرد و از  مشاجره  احتمالی والدین  به عنوان اصلی ترین عامل آسیب زای تحصیلی ،در خانواده ها یاد  کرد،

وی در یخش دیگر از سخنان خود از آسیب های فناوریهای جدید رسانه ای نیز  سخن به میان آورد وضمن توضیح استفاده درست از فضای مجازی ، از آسیب های آن هشدار داد و اظهار داشت امروز استفاده نادرست و مدیریت نشده در بعضی از خانواده ها از فضای مجازی و ماهواره یکی از آفت های فرهنگی جامعه است که باید با مدیریت درست والدین و دست اندرکاران آموزش ،این چالش را رفع کرد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 2 آبان 1396 :: نویسنده : اسلام آباد نوروزی
جلسه مشاوره و هدایت تحصیلی در دبیرستان نمونه گلچین با حضور دکتر پرندین و دکتر عنابی در روز شنبه مورخه 96/8/1 برگزار گردید .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نشست انجمن اولیاء ومربیان در  دبیرستان دخترانه ساره  با حضور معاونت آموزش ابتدایی  اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب برگزار گردید .

 سپهر   معاونت آموزش ابتدایی  اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشریح مسائل مرتبط با روانشناسی و رابطه آنها با  پیشرفت  همه جانبه دانش آموزان ، خواستار تقویت اعتمادبه نفس و عزت نفس دانش آموزان شد  وی در ادامه  از والدین خواست  به دانش آموزان انگیزه و حس احترام به خود و دیگران و خودشناسی را بیاموزند  .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نشست انجمن اولیاء ومربیان دردبستان سمیه امروز سه شنبه 96/8/2 با حضور معاونت آموزش ابتدایی کارشناسان و جمع کثیری از اولیاء دانش آموزان در   اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب برگزار گردید .

   دکتر سپهر   معاونت آموزش ابتدایی  اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشریح مسائل مرتبط باشیوه های درست فرزند پروری و  روانشناسی و رابطه آنها با موفقیت و پیشرفت دانش آموزان ، از والدین خواست نسبت به تقویت حس اعتماد به نفس و عزت نفس دانش آموزان کوشا باشند وبه دانش آموزان انگیزه و حس احترام به خود و دیگران و خودشناسی را بیاموزند.

وی در بخش دیگر از سخنان خود از والدین خواست خانه را محیطی امن و پر صفا و شاد نگه دارند واز بدترین عوامل ناکامی دانش آموزان یعنی مشاجره بپرهیزند وی با ذکر اینکه تعداد زیادی از افرادی که گرفتار اعتیاد و ناکامی اجتماعی و اخلاقی شده اند از بین خانواده هایی بوده اند که درآنها بگو مگو و یا جر بحث وجود داشته است   افزود شادابی و خوشحال بودن یکی از حقوق اصلی دانش آموزان است که همه ما باید در این زمینه نهایت تلاش وسعی خود را انجام دهیم   .


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic